CCPL1H2327-X
Numer produktu DigiKey
298-CCPL1H2327-X-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCPL1H2327-X
Opis
CBL CLAMP CLEAT BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kabel Uchwyt, zaciskany Czarne
Kategoria
Materiał
Polimer
Producent
Panduit Corp
Kolor
Czarne
Seria
Długość
2,320" (58,93mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość
1,710" (43,43mm)
Status części
Aktywny
Wysokość
1,610" (40,89mm)