CCH25-S10-M0
Numer produktu DigiKey
298-14239-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCH25-S10-M0
Opis
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kabel Uchwyt, typu P Czarne Element mocujący 0,250" (6,35mm)
Kategoria
Szerokość
0,500" (12,70mm)
Producent
Panduit Corp
Rozmiar otworu w tablicy
0,203" (5,16mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość materiału
0,050" (1,27mm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-2
Typ
Uchwyt, typu P
Funkcje
Odporność na warunki pogodowe
Rozmiar otwarcia
0,250" (6,35mm)
Rozmiar wkręta
Nr 10 (M5)
Typ mocowania
Element mocujący
Odległość między środkami wiązki i mocowania
0,460" (11,68mm)