C252X030YPT-P
Numer produktu DigiKey
C252X030YPT-P-ND
Producent
Numer produktu producenta
C252X030YPT-P
Opis
LABEL THERMAL TRANSFER
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Die Cut Poliester (PET) Białe
Kategoria
Długość
2,520" (64,01mm)
Producent
Panduit Corp
Szerokość
0,300" (7,62mm)