C100X025YJJ
Numer produktu DigiKey
298-10093-ND
Producent
Numer produktu producenta
C100X025YJJ
Opis
LABEL LASER 1"X0.25" WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Die Cut Poliester (PET) 1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm) Białe
Kategoria
Długość
1,000" (25,40mm)
Producent
Panduit Corp
Szerokość
0,250" (6,35mm)
Opakowanie
210 na arkusz
Materiał - korpus
Poliester (PET)
Status części
Aktywny
Do użycia z/powiązane produkty
Definiowane przez użytkownika
Typ etykiety
Die Cut
Materiał
Poliester
Zastosowania
Część składowa
Rozmiar etykiety
1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm)