Ilustracja dla TQ2SL-L-24V-W jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TQ2SL-L-24V-W
Numer produktu DigiKey
255-TQ2SL-L-24V-WTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TQ2SL-L-24V-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
73 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, pojedyncza cewka
Producent
Panasonic Electric Works
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
3 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
3 ms
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
125V~, 110V= (maks.)
Typ przekaźnika
Telekomunikacja
Obciążenie - maks. przełączanie
125VA, 110W
Rezystancja cewki
3.84 kOhms
Prąd cewki
6.3 mA