NC4EBD-DC12V | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 255-2233-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | NC4EBD-DC12V |
Opis | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Styl zakończenia Wstawka |
Prod. | Klasa uszczelnienia Szczelne - w pełni |
Seria | Napięcie wymuszenia działania 9,6V= |
Opakowanie Rurka | Napięcie wymuszenia zwolnienia 1,2V= |
Status części Aktywny | Czas pracy 20 ms |
Typ mocowania | Czas zwalniania 10 ms |
Napięcie cewki | Temperatura robocza -40°C - 55°C |
Forma styku 4PDT (4 Form C) | Materiał styku Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au) |
Prąd znamionowy styku 5 A | Agencja zatwierdzająca CSA, UR |
Napięcie przełączania 250V~ (maks.) | Typ przekaźnika |
Obciążenie - maks. przełączanie 1250VA | Rezystancja cewki 200 Ohms |
Prąd cewki 60 mA | Bazowy numer produktu |