Ilustracja dla M9MZ90SK4YGA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M9MZ90SK4YGA
Numer produktu DigiKey
M9MZ90SK4YGA-ND
Producent
Numer produktu producenta
M9MZ90SK4YGA
Opis
STANDARD MOTOR 1675 RPM 220V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Standard 1675obr./min 90W 220V~
Kategoria
Moc - znamionowa
90W
Producent
Panasonic Industrial Automation Sales
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,543" x 3,543" (90,00mm x 90,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
0,433" (11,00mm)
Status części
Nieaktualne
Długość - wału i łożyska
1,457" (37,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
4,094" (104,00mm)
Funkcja
Standard
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
220V~
Temperatura robocza
-10°C - 40°C