JVN1AF-100V-F
Numer produktu DigiKey
JVN1AF-100V-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
JVN1AF-100V-F
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 100V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JVN1AF-100V-F Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
60V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
8 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
16 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
4432VA, 480W
Rezystancja cewki
16.6 kOhms
Prąd cewki
6 mA