HC1E-HP-AC115V-F
Numer produktu DigiKey
HC1E-HP-AC115V-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
HC1E-HP-AC115V-F
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 115V~ Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
92V~
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
34,5V~
Status części
Nieaktualne
Czas pracy
10 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu, złoto
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA
Rezystancja cewki
10.1 kOhms
Prąd cewki
11.4 mA