EZJ-P0V270RM
Numer produktu DigiKey
P19849TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19849CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19849DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EZJ-P0V270RM
Opis
VARISTOR 27V 1A 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 V 1 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EZJ-P0V270RM Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1 A
Producent
Panasonic Industry
Liczba obwodów
1
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
27 V