EYG-T3535A15A
Numer produktu DigiKey
P121366-ND
Producent
Numer produktu producenta
EYG-T3535A15A
Opis
THERM PAD 35X35MM W/ADH BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 35,00mm x 35,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0591" (1,500mm)
Producent
Panasonic Industry
Materiał
Żywica grafitowa
Seria
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Nieaktualne
Rezystywność cieplna
1,56°C/W
Zastosowanie
Płaszczyznowa wymiana ciepła
Przewodność cieplna
13W/m-K
Typ
Podkładka grafitowa, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Obrys
35,00mm x 35,00mm