EYG-A121803KV
Numer produktu DigiKey
EYG-A121803KV-ND
Producent
Numer produktu producenta
EYG-A121803KV
Opis
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 180,00mm x 115,00mm Prostokątne Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Obrys
180,00mm x 115,00mm
Producent
Panasonic Industry
Grubość
0,0010" (0,025mm)