EXC-34CE900U
Numer produktu DigiKey
10-EXC-34CE900UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EXC-34CE900UCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EXC-34CE900UDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXC-34CE900U
Opis
CMC 250MA 2LN 90 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 250mA DCR 800mOhm
Modele EDA/CAD
EXC-34CE900U Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
250mA