EXB-34V911JV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
910 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0606, wypukłe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EXB-34V911JV
Numer produktu DigiKey
EXB-34V911JV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EXB-34V911JV
Opis
RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
0606, wypukłe
Rezystancja (omy)
910
Obudowa dostawcy urządzenia
0606
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,063" (1,60mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
2
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Liczba wtyków
4
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW