EXB-2HV471JV
Numer produktu DigiKey
Y1471TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Y1471CT-ND - Taśma cięta (CT)
Y1471DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXB-2HV471JV
Opis
RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1506
Szczegółowy opis
470 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Modele EDA/CAD
EXB-2HV471JV Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
470
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,063" (3,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Moc na element
62,5mW