EXB-2HV121JV
Numer produktu DigiKey
Y1121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Y1121CT-ND - Taśma cięta (CT)
Y1121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXB-2HV121JV
Opis
RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1506
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Rezystancja (omy)
120
Obudowa dostawcy urządzenia
1506
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,063" (3,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba wtyków
16
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW