ETQ-P8M1R0JFA
Numer produktu DigiKey
PCD2470TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCD2470CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCD2470DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ETQ-P8M1R0JFA
Opis
FIXED IND 1UH 31.8A 1.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 31.8 A Maks. 1,5mOhm 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ETQ-P8M1R0JFA Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,5mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 160°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,496" x 0,520" (12,60mm x 13,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
44,4A