ETQ-P3M1R0KVP nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 8 370
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 909
Arkusz danych
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 9 A Maks. 10,56mOhm 2-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.