ERZ-VGAD471 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-VGAD471
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VGAD471TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VGAD471
Opis
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - udarowy
3.5 kA
Producent
Energia
85J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy częstotliwości
230 pF @ 1 kHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
423 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
470 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (maks.)
517 V