ERZ-VA9V271
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VA9V271CT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERZ-VA9V271TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VA9V271
Opis
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
270 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
303 V
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
49J
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
350 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Napięcie warystora (min.)
247 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
270 V