ERZ-VA9V101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-VA9V101
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VA9V101TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VA9V101
Opis
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
110 V
Producent
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
17J
Pojemność przy częstotliwości
1700 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
60 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
85 V
Napięcie warystora (min.)
90 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
100 V