ERZ-VA7D361 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
360 V 1.75 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-VA7D361
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VA7D361TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VA7D361
Opis
VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
396 V
Producent
Prąd - udarowy
1.75 kA
Seria
Energia
32J
Pojemność przy częstotliwości
130 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Napięcie warystora (min.)
324 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
360 V