ERZ-VA5D361 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
360 V 800 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-VA5D361
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-VA5D361TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-VA5D361
Opis
VARISTOR 360V 800A DISC 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
396 V
Producent
Prąd - udarowy
800 A
Seria
Energia
16J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
80 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
324 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
360 V