ERZ-V14D911
Numer produktu DigiKey
P7225-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-V14D911
Opis
VARISTOR 910V 5KA DISC 16MM
Szczegółowy opis
910 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 16mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERZ-V14D911 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.001 kV
Prąd - udarowy
5 kA
Seria
Energia
255J
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
250 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
550 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
745 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
819 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 16mm
Napięcie warystora (typ.)
910 V