ERZ-E14A561
Numer produktu DigiKey
P15597-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E14A561
Opis
VARISTOR 560V 10KA DISC 16.5MM
Szczegółowy opis
560 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 16,5mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
616 V
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
382J
Pojemność przy częstotliwości
700 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
350 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
450 V
Napięcie warystora (min.)
504 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 16,5mm
Napięcie warystora (typ.)
560 V