ERZ-E14A391 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 11 457
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 3 618
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
390 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 16,5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-E14A391
Numer produktu DigiKey
P15590-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E14A391
Opis
VARISTOR 390V 10KA DISC 16.5MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
429 V
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
275J
Pojemność przy częstotliwości
800 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 16,5mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V