ERZ-E14A102S1
Numer produktu DigiKey
P124374-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E14A102S1
Opis
VARISTOR 1KV 7.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
1 kV 7.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.1 kV
Prąd - udarowy
7.5 kA
Seria
Energia
565J
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
625 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
825 V
Napięcie warystora (min.)
900 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
1 kV