ERZ-E11A561S1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
560 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-E11A561S1
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-E11A561S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A561S1
Opis
VARISTOR 560V 6KA RADIAL DISC
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
616 V
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
190J
Pojemność przy częstotliwości
310 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
350 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
450 V
Napięcie warystora (min.)
504 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie warystora (typ.)
560 V