ERZ-E11A471S1
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-E11A471S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A471S1
Opis
VARISTOR 470V 6KA RADIAL DISC
Szczegółowy opis
470 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
517 V
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
175J
Pojemność przy częstotliwości
360 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie warystora (typ.)
470 V