ERZ-E11A431S1
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-E11A431S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A431S1
Opis
VARISTOR 430V 6KA RADIAL DISC
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Panasonic Industry
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
155J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie warystora (typ.)
430 V