ERZ-E11A431
Numer produktu DigiKey
P16688-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A431
Opis
VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 13mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERZ-E11A431 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Panasonic Industry
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
155J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 13mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V