ERZ-E11A241S1
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-E11A241S1-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A241S1
Opis
VARISTOR 240V 6KA RADIAL DISC
Szczegółowy opis
240 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
264 V
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
84J
Pojemność przy częstotliwości
620 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie warystora (typ.)
240 V