ERZ-E11A241
Numer produktu DigiKey
P16683-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A241
Opis
VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 13mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
264 V
Producent
Panasonic Industry
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
84J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
620 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 13mm
Napięcie warystora (typ.)
240 V