ERZ-E05E431 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 18 545
Panasonic Industry
W magazynie: 5 745
Arkusz danych
430 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-E05E431
Numer produktu DigiKey
ERZ-E05E431-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E05E431
Opis
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Energia
29J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
120 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V