ERZ-E05E391 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 7 082
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
YAGEO
390 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-E05E391
Numer produktu DigiKey
ERZ-E05E391-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E05E391
Opis
VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
429 V
Energia
26J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
130 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V