ERZ-E05B331CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 9 882
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERZ-E05B331CS
Numer produktu DigiKey
ERZ-E05B331CS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E05B331CS
Opis
VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
363 V
Energia
21J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
130 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
210 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
270 V
Napięcie warystora (min.)
297 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
330 V