ERJ-XGNJ560Y
Numer produktu DigiKey
P56AWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P56AWCT-ND - Taśma cięta (CT)
P56AWDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-XGNJ560Y
Opis
RES 56 OHM 5% 1/32W 01005
Szczegółowy opis
56 Ohms ±5% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-XGNJ560Y Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)