ERJ-XGNJ161Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
160 Ohms ±5% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-XGNJ161Y
Numer produktu DigiKey
ERJ-XGNJ161Y-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-XGNJ161Y
Opis
RES 160 OHM 5% 1/32W 01005
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-XGNJ161Y Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)