ERJ-XGNF16R0Y
Numer produktu DigiKey
P16149TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16149CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16149DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-XGNF16R0Y
Opis
RES 16 OHM 1% 1/32W 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Ohms ±1% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-XGNF16R0Y Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)