ERJ-XGEJ244Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
KOA Speer Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
240 kOhms ±5% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-XGEJ244Y
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-XGEJ244YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-XGEJ244Y
Opis
RES 240K OHM 5% 1/32W 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)