ERJ-UP3J681V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-UP3J681VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-UP3J681VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-UP3J681VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-UP3J681V
Opis
RES 680 OHM 5% 1/4W 0603
Szczegółowy opis
680 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-UP3J681V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)