ERJ-UP3F11R0V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-UP3F11R0VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-UP3F11R0VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-UP3F11R0VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-UP3F11R0V
Opis
RES 11 OHM 1% 1/4W 0603
Szczegółowy opis
11 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-UP3F11R0V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)