ERJ-U2RD3301X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U2RD3301XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U2RD3301XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U2RD3301XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U2RD3301X
Opis
RES 3.3K OHM 0.5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-U2RD3301X Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)