ERJ-U2RD1622X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
16.2 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U2RD1622X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U2RD1622XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U2RD1622X
Opis
RES 16.2K OHM 0.5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-U2RD1622X Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)