ERJ-U1DF88R7U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
88.7 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U1DF88R7U
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U1DF88R7UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U1DF88R7U
Opis
RES 88.7 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U1DF88R7U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)