ERJ-U14D3R83U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.83 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U14D3R83U
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U14D3R83UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U14D3R83U
Opis
RES 3.83 OHM 0.5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)