ERJ-U12F1131U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.13 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1812 (4532 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U12F1131U
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U12F1131UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U12F1131U
Opis
RES 1.13K OHM 1% 3/4W 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U12F1131U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)