ERJ-U0XF3573Y
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U0XF3573YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U0XF3573Y
Opis
RES 357K OHM 1% 1/32W 01005
Szczegółowy opis
357 kOhms ±1% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-U0XF3573Y Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)