ERJ-U0XF1152Y
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U0XF1152YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U0XF1152Y
Opis
RES 11.5K OHM 1% 1/32W 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11.5 kOhms ±1% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-U0XF1152Y Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)