ERJ-U08F5R60V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U08F5R60VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U08F5R60VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U08F5R60VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U08F5R60V
Opis
RES 5.6 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
5.6 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-U08F5R60V Modele
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)